«Так можна спілкуватись тільки в бані» – Стефанчук про сексистський скандал

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає скандальне спілкування в Миколаєві голови партії «Слуга народу» Олександра Корнієнка та голови однойменної фракції Давида Арахамії недопустимим або допустимим «десь у бані».

Фото: «Слуга народу»

«Я не схвалюю цього. Я про це говорив і Олександру. Просто сталося так, що набуло оголосу, скажемо так, спілкування між хлопцями, яке не допустиме або допустиме десь у бані, де можна переговорити, поспілкуватися про все. Ну, так сталося.

Але для мене важливо, що Олександр відразу знайшов у собі мужність вийти і відразу вибачитися«,  заявив Стефанчук в інтерв’ю Радіо Свобода

На зауваження журналіста, що Корнієнко спочатку заявляв, що запис змонтовано, Стефанчук зазначив, що «не відслідковує дуже детально» цю ситуацію. Однак, за його словами, Корнієнко – «дуже порядна людина».

«І, знаєте, хто без гріха – хай кине камінь. Але важливо не в тому, що ти не повинен робити помилок, ти повинен робити висновки зі своїх помилок. Я дуже глибоко переконаний, що і Давид, і Олександр зроблять висновки зі своїх помилок«, підкреслив Стефанчук

Читати також: