У Генпрокуратурі фальсифікують документи щодо справи Порошенка – адвокат

Генпрокурор Ірина Венедіктова «заднім числом» оформила постанову, якою начебто доручила іншому прокурору вручити підозру п’ятому Президенту.

Фото: Уніан

Про це пише адвокат Порошенка Ігор Головань

При цьому, зауважує адвокат, Венедіктова та її підлеглі спочатку доводили, що така постанова не потрібна. А потім постанова дивним чином з’явилась у матеріалах справи, однак з грубими помилками.

«10 червня я написав пост про те, що Генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру народному депутату України, П’ятому Президенту України Петру Порошенку. Нахаба з прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка як свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець «доручення», тобто не мав жодних повноважень. Ніякого повідомлення про підозру здійснено не було«, — нагадав Ігор Головань.

Він також зазначив, що під час зустрічі у кабінеті Венедіктової «вся прокурорська рать» намагалася переконати адвокатів Порошенка, що жодної постанови було не потрібно.

«Хай спробують заперечувати, всі ходи записані», — наголошує Головань.

Він також повідомив, що відповідна «постанова» дивним чином все ж таки з’явилась у справі.

«Однак пізніше «проффесіонали» перечитали кодекс. І постанова чарівним чином з’явилася у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу — тримання під вартою«, — зауважив Головань.

«Однак генеральний шулер виявилася нездатною навіть якісно фальсифікувати документ. Певно, в результаті поспіху в тексті підробленої постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті ще 25 травня! Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некомпетентність фальсифікаціями. Чи не підстава це для негайної відставки?» — пише Ігор Головань.