У “СН” не захотіли назвати суму витрат на Всеукраїнське опитування президента

У партії «Слуга народу» відмовилися називати суму коштів, витрачену на проведення опитування 5 запитань від Зеленського у день місцевих виборів 25 жовтня. Про це йдеться у відповіді партії на запит «Української правди», оприлюдненій в четвер, 19 листопада, передає «Прямий».

5 Pytann
Фото: УП

У партії послалися на закон Про доступ до публічної інформації, згідно з яким юридичні особи, які не є суб’єктами владних повноважень, зобов’язані надавати інформацію тільки тоді, якщо це пов’язано з використанням бюджетних коштів. А в «Слузі народу» говорять, що опитування було оплачене за рахунок внесків на підтримку партії.

«Тому в політсилі відповіли, що інформація про фінансування 5 запитань від президента не є публічною інформацією. При цьому «Слуга народу» запевнила, що витрати будуть відображені в звіті за 4 квартал року», – йдеться в повідомленні.

Видання ще 13 жовтня, в день, коли президент анонсував опитування, звернулося в його Офіс з переліком уточнень. Серед іншого, журналісти просили повідомити, на які кошти буде проведено опитування, яку сума на це виділено, і надати копію кошторису.

В Офісі президента спочатку відповіли, що продовжують термін розгляду запиту до 20 днів замість п’яти. А згодом ОП надіслав лист, в якому не відповів на жодне з питань і повідомив, що переслав запит «Слузі народу» як організатору опитування.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Росії негативно відреагували на нову резолюцію ООН щодо ситуації в Криму.

Читати також:

Інші новини